Ul. Dożynkowa

cena od
4999 zł/m2
metraż
48-100 m2
liczba pokoi
2 i 4
ilość pięter
parter/piętro/poddasze
ilość mieszkań
28
termin oddania
II kwartał 2016

http://www.osiedle-zielonapolana.pl/

Opis inwestycji

Osiedle Zielona Polana to kompleks 18 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zgrupowanych w pięciu rzędach wraz z przynależnymi garażami podziemnymi dostępnymi bezpośrednio z głównej drogi wewnętrznej. Segmenty zewnętrzne stanowią jeden typ (typ A) domu z dwoma lokalami mieszkalnymi, natomiast segmenty wewnętrzne pozostaną domami jednorodzinnymi stanowiącymi kolejny typ (typ B). Inwestycja Osiedle Zielona Polana składa się z 1 budynku w którym łącznie znajdują się 18 lokali mieszkalnych o powierzchni od 48 do 99 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, brak kondygnacji podziemnych. Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Aktualnie w inwestycji Osiedle Zielona Polana w sprzedaży znajduje się 28 mieszkań o powierzchni od 48 do 99 metrów kwadratowych. W inwestycji Osiedle Zielona Polana znajduje się 20 mieszkań, które można nabyć z dopłatą rządową „Mieszkanie dla Młodych”

Biuro sprzedaży

dozynkowa@homebroker.pl

785 – 904 – 226
785 – 806 – 090

Lokalizacja

Osiedle Zielona Polana położone jest przy ul. Dożynkowej w Krakowie. Spokojna okolica i dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta to jeden z wielu argumentów, charakteryzujących to osiedle. Sprawne połączenie zapewnia dobrze rozwinięta sieć dróg.

Zalety

Lokalizacja – dzielnica zapewniająca przestrzeń i zieleń przy jednoczesnej możliwości szybkiego dostępu do ścisłego centrum miasta.

Infrastruktura – szkoły, przedszkola, szpital, sklepy, przychodnie, ośrodki sportowe.

Zieleń – liczne tereny zielone wokół inwestycji. Dodatkowo dzielnice uatrakcyjnia mieszczący się w niej Zespół Parków Krajobrazowych.

Architektura – Dom wykonany metodą tradycyjną, ściany pomiędzy segmentami, ściany działowe oraz ściany zewnętrzne wykonane z pustaka ceramicznego. Budynki kompletnie wykończone. Schody zewnętrzne, mury oporowe, murki ogrodzeniowe, droga wewnętrzna wraz z włączeniem do ul. Dożynkowej, chodniki wykonane z kostki brukowej o kolorystyce współgrającej z elewacją budynku, oświetlenie za pomocą lamp umieszczonych na budynku. Każdy zespół budynków posiada podziemny garaż, do którego prowadzi zjazd bezpośrednio z głównej drogi wewnętrznej.

Poznaj aktualną ofertę mieszkań

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.
wyrażam zgodę nie wyrażam zgody

Najnowsze Wpisy