Ul. Górnicza

cena od
5150 zł/m2
metraż
42,51-50,43 m2
liczba pokoi
2
ilość pięter
3
ilość mieszkań
48
termin oddania
IV kwartał 2015

www.homebroker.pl

Opis inwestycji

Mieszkania mieszczą się w kameralnych, piętrowych budynkach, po dwa na piętrze. Budynki są całkowicie odnowione, wymieniono wszystkie instalacje, zamontowano nowe drzwi i okna, odnowiono klatki schodowe i wykonano nową elewację. Ciepła woda i ogrzewanie miejskie, w budynkach nie ma instalacji gazowej. Mieszkania oddawane są w stanie „deweloperskim” co oznacza, że posiadają rozprowadzone nowe instalacje – elektryczną, wodno-kanalizacyjną, grzewczą z zamontowanymi kaloryferami, na podłodze położona jest wylewka, ściany są wytynkowane, zamontowane są parapety.

Biuro sprzedaży

Wrocław ul. Górnicza

Marta Skrzypek

717 381 595

mskrzypek@gornicza63.pl

Lokalizacja

Budynki zlokalizowane są w zachodniej części Wrocławia, w zielonej dzielnicy Pilczyce. Ten rejon jest doskonale skomunikowany z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami. W pobliżu zlokalizowane są przystanki tramwajowe i autobusowe. Pilczyce , osiedle powstałe w latach 30 tych XX w, zabudowane jest głównie niskimi domami wielorodzinnymi z wspólnymi ogrodami lub zielonymi dziedzińcami na tyłach. Na terenie dzielnicy znajduje się Park Pilczycki od zachodu ograniczony rzeką Ślęzą bezpośrednio za którą znajduje się Stadion Miejski, a kawałek dalej Park Zachodni. Na terenie dzielnicy mieści lub w jej okolicy znajdują się m.in. żłóbek, przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjum i liceum. W niewielkiej odległości od ulicy Górniczej zlokalizowana jest największa wrocławska galeria handlowa, Magnolia.

Zalety

Lokalizacja – dzielnica zapewniająca przestrzeń i zieleń przy jednoczesnej możliwości szybkiego dostępu do ścisłego centrum miasta.

Infrastruktura – szkoły, sklepy, przychodnie, parki, ośrodki sportowe.

Zieleń – w okolicy m.in. Park Zachodni, Kąpielisko Glinianki, Stadion Miejski

Architektura – niska i kameralna zabudowa, tylko 2 lokale na pietrze

Poznaj aktualną ofertę mieszkań

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.
wyrażam zgodę nie wyrażam zgody

Najnowsze Wpisy